Ciało

CENNIK USŁUG

kliknij nazwę aby zobaczyć opis

  • Peeling kawitacyjny, darsonwal, maska. Czas trwania zabiegu około 1,5 h 150,00ZŁ.
  • Peeling kawitacyjny, maska rozpulchniająca, oczyszczanie, darsonwal, maska. Czas trwania zabiegu około 1,5 h 260,00 ZŁ.

AKSAMITNY BIUST 170,00 ZŁ

Piersi to symbol kobiecości wymagający szczególnego traktowania, skóra biustu jest bardzo delikatna łatwo ulega przesuszeniu i wymaga równie troskliwej pielęgnacji jak twarz i szyja, by jak najdłużej zachować piękny, nieskazitelny wygląd. Zabieg modelujący –ujędrniający biust, poprawia napięcie i elastyczność skóry, ujędrnia, pobudza krążenie krwi.

Peeling, masaż, ampułka, maska. Czas trwania zabiegu około 1,5 h.

INTENSYWNE NAWILŻANIE CENA 210,00 -270,00 ZŁ .

Zabieg odżywczo – nawilżający z zastosowaniem maseczki z witaminami i głębokiego Peelingu. Dzięki temu twoja skóra będzie intensywnie odżywiona, nawilżona, a także nastąpi wyraźna poprawa jej wyglądu. Niezależnie od rodzaju skóry, szczególnie polecany do skóry słabo nawilżonej, delikatnej i wrażliwej.

Peeling rękawicą, maska, masaż, balsam.

Czas trwania zabiegu około 1,5 h

ŚWIECOWANIE USZU 30,00 ZŁ

KONCHOWANIE USZU 40,00 ZŁ

Zabieg wykonywany na leżąco, osoba poddająca się zabiegowi konchowania lub świecowania uszu kładzie się na boku. Do kanału usznego wprowadzana jest koncha lub świeca i następuje odpowiednia procedura wykonania zabiegu. Podczas spalania wytwarza się tzw. efekt komina podczas którego wytwarza się podciśnienie, regulujące ciśnienie śródczaszkowe, zatokowe. Dzięki wytworzonemu ciepłu następuje usuniecie nagromadzonych zanieczyszczeń i nadmiaru woskowiny Zabieg działa leczniczo na układ oddechowy (zatoki, gardło, przy katarze, oskrzela), niedosłuch, głuchota, udrażnia węzły chłonne, wspiera procesy metaboliczne, poprawia odporność organizmu, wyostrza zmysły w szczególności słuch, węch i smak, pomaga przywrócić równowagę emocjonalną i psychiczną (stres, depresja, nerwica).
Podczas zabiegu stymulowane są punkty energetyczne ucha. Zabieg przeprowadzany jest zarówno na jedno jak i drugie ucho. Zabieg konchowania uszu różni się od świecowania praktycznie tylko skutecznością. Konchy są zdecydowanie silniejsze Zalecane jest wykonanie nieparzystej liczby zabiegów 1, 3, 5, 7…..w zależności od dolegliwości, dopuszczalny czas przerw między zabiegami to dwa dni. Liczba zabiegów dobierana indywidualnie.

Czas trwania zabiegu około 30-40 min.