Sun

Dla spragnionych słońca
Nie ulega wątpliwości, że narażenie skóry na intensywne promieniowanie słoneczne jest dla niej skrajnym obciążeniem i w konsekwencji może wyrządzić nieodwracalne szkody. Jednakże przyjemności i przyzwyczajenia, jakie niesie ze sobą wygrzewanie się w pełnym słońcu, nawet wbrew ostrzeżeniom dermatologów, są trudne do wyeliminowania. W wypadku braku naturalnego światła słonecznego, często korzystamy z alternatywy, jaką jest solarium. Ponieważ nic nie wskazuje na zmianę naszych upodobań i aby umożliwić nam bezpieczne korzystanie z kąpieli słonecznych firma DR.BELTER COSMETIC stworzyła serię specjalnych preparatów przeznaczonych do pielęgnacji przeciwsłonecznej „SUN LINE”.

Receptury tych specyfików i ich staranne dobranie, to wynik najnowocześniejszych badań i doświadczeń w dziedzinie kosmetyki. Preparaty z serii Sun firmy DR.BELTER są bardzo dobrze tolerowane przez skórę, mają delikatną konsystencję oraz są łatwe w użyciu. Ponadto nie tamują one naturalnych funkcji skóry, a pod ich wpływem skóra staje się miękka, gładka i właściwie chroniona przed negatywnymi skutkami promieni słonecznych.

Nagrodą za umiejętne stosowanie naszych produktów oraz ścisłe przestrzeganie wymienionych poniżej 6 zasad, będzie pożądana przez wszystkich piękna opalenizna.
Umiejętne dozowanie słońca (przestrzeganie „dziennych racji” – unikanie słońca między godziną 10 a 15).
Dbanie o ochronę skóry, a szczególnie o twarz (używanie kapeluszy lub chustek na głowę).
Oczyszczenie skóry z preparatów przeciwsłonecznych po plażowaniu.
Nawilżenie skóry, również od wewnątrz (napoje, wody mineralne).
Używanie specjalnych kosmetyków „After Sun” po opalaniu.
Zwrócenie uwagi na najdrobniejsze nawet zmiany na skórze, zwłaszcza wokół znamion i pieprzyków – gdyby takowe wystąpiły należy niezwłocznie zwrócić się do lekarza!

Uwaga! Należy pamiętać też o tym, że wielokrotne nałożenie na siebie specyfiku oznaczonego tym samym filtrem, nie oznacza możliwości dłuższego przebywania na słońcu.

Proszę zwrócić uwagę na następujące zasady, że im mniej skóra jest przyzwyczajona do słońca i im większe jest promieniowanie (morze, góry) oraz im skóra jest wrażliwsza, to należy zastosować wyższy filtr, uważniej korzystać ze słońca oraz staranniej pielęgnować skórę po opalaniu.

Skóra, która jest niechroniona i sponiewierana przez słońce, traci swoją naturalną elastyczność i dużo szybciej, tzn. przedwcześnie się starzeje. Szkody spowodowane przez słońce z upływem czasu stają się coraz bardziej widoczne i nie można już ich powstrzymywać tak skutecznie.