Stimula

Preparaty zapobiegające starzeniu się skóry
„Piękna, zdrowa skóra nie jest żadnym cudem – jest ona tylko widocznym dowodem na skuteczność działania intensywnej pielęgnacji zapobiegającej starzeniu.”

Dział R&D firmy DR.BELTER COSMETIC wytworzył w wyniku badań naukowych, doskonale zapowiadającą się nową linię kosmetyków zapobiegających procesowi starzenia, którą należy łączyć z bardzo skuteczną liftingową linią kosmetyków o podobnym działaniu na cerę.

Wysoce aktualne są zwłaszcza początki etnomedycyny, wiedzy która trudni się naturalnymi egzotycznymi ziołami. Nowe badania naukowe ukierunkowane są na pozytywne, stymulujące i hormonalne działanie określonych fitohormonów, takich jak np. izoflawony.

Izoflawony działają skutecznie, zapobiegając obniżeniu zawartości kolagenu, a tym samym również skutkom ubocznym, które temu towarzyszą, takim jak pęknięcia naskórka, marszczenie się skóry i utrata elastyczności. Izoflawony stymulują wizerunek cery, poprzez dostarczenie odpowiedniej zawartości kolagenu. Stanowią one obraz skóry i budują jej nową strukturę, dzięki czemu cera staje się coraz bardziej witalna i świeża.

Dodatkowym wzbogaceniem dla izoflawonów są drogocenne olejki pielęgnacyjne budujące bazę. Uzupełniają je ponadto różne technologiczne modyfikacje czynnych substancji, które zapobiegają starzeniu się skóry, takie jak np. Retinol, witamina C i koenzym Q10.

Harmonia wszystkich komponentów przeciwdziała utracie wilgotności cery, jej uszkodzeniu przez promienie UV oraz pozwala zachować obfitość i elastyczność, co w konsekwencji zapobiega powstawaniu zmarszczek na skórze.

Wymagająca, dojrzała i zniszczona skóra doświadcza dzięki preparatom linii Stimula pożądanej i wysokoefektywnej pielęgnacji antyzmarszczkowej.