Intensa – maseczki

Odświeża i odpręża 

INTENSA
Aktywna pielęgnacja urody, to w wypadku kosmetyków firmy DR. BELTER COSMETIC uwzględnienie indywidualnych potrzeb każdego typu cery. Specjalistyczne preparaty tego programu odznaczają się wysoką koncentracją składników, które aktywizują zewnętrzną warstwę naskórka. W ich skład wchodzą ponadto naturalne ekstrakty roślinne oraz cenne olejki, tłuszcze i witaminy.

Wszystko to ma na celu powstrzymanie i załagodzenie widocznych na naszej skórze oznak upływającego czasu, jak również uzupełnienie brakujących jej składników. Nasze produkty są efektem zastosowania zarówno nowoczesnych technologii, jak i naturalnych sił panujących w przyrodzie. Mają one służyć zdrowiu, ochronie i urodzie. Specjalistyczne preparaty programu Intensa obdarują skórę witalnością i pięknem.

INTENSA-MASECZKI 
Maseczki i kompresy wskazane i stosowane są zwykle wówczas, kiedy skórze potrzebne jest odprężenie i szczególna pielęgnacja. Po uprzednim, dokładnym oczyszczeniu twarzy nakładamy na nią warstwę maseczki o grubości 1 -1,5 mm i pozostawiamy na około 15 minut. Bardzo ważne jest, by w okresie działania maseczki pacjentkę maksymalnie odprężyć.

Działanie maseczek można spotęgować, używając preparatów w ampułkach, które mogą być stosowane pod maseczkę, względnie razem z nią. Podczas działania maseczki dobrze jest nałożyć na powieki kompresy nasączone lotionem do powiek (AUGEN-LID-LOTION) Linii Ocula, a uczucie odprężenia jest wówczas całkowite. Maseczki ożywiają, ujędrniają i rozjaśniają skórę oraz sprawiają, że czujemy się piękne i wypoczęte.

INTENSA-MASECZKI MORSKIE 
…Morze podobne jest do naszego życia.
W ciągłym falowaniu wody tam i z powrotem dopatrujemy się siły i energii, w niepokoju upatrujemy jednostajności i trwałości. To właśnie morze w swej nieskończonej obszerności uczy nas cierpliwości, daje nam poczucie spokoju i bezpieczeństwa…
Paracelsus
Produkty z morza od wielu tysięcy lat znajdowały swoje zastosowanie zarówno w medycynie jak i kosmetyce.

Metody i sposoby przeprowadzania zabiegów były przekazywane tradycyjnie w różnych kręgach kulturowych.

Pod koniec XIX wieku we Francji zastosowano pojęcie „Thalasso Therapie” we wszystkich morskich zabiegach (w znaczeniu thalasso-morze i therapeia-pielęgnacja).

Najistotniejsze składniki maseczki Fizjo-morskiej DR.BELTER COSMETIC pozyskiwane są z morskich glonów. Umożliwiają one dzięki swym unikalnym właściwościom szczególne zastosowanie w kosmetyce. Sproszkowaną zawartość miesza się z wodą, uzyskując w ten sposób elastyczną masę o gumowej konsystencji. Seria Fizjo-morska DR.BELTER składająca się z trzech składników zawiera kompleksowe substancje aktywne.

Przez swoją efektywność i aktywność wchłaniają one substancje czynne zmagazynowane w skórze w sposób niezwykle intensywny. Skóra pod ich wpływem ulega rewitalizacji, zyskując wyraźnie na plastyczności i wilgotności. Skutkiem tego jest jej zdrowy i promienisty wygląd. Maseczka Fizjo-morska nadaje się znakomicie do połączenia z innymi, intensywnie działającymi preparatami, np. ampułkami lub produktami żelowymi.

Kosmetyki tej serii dostosowane do indywidualnych potrzeb gwarantują profesjonalne skutki pielęgnacji.

Zestawienie produktów serii Intensa Maseczki Morskie intensywna Fizjo-morska maseczka
Wieczna Młodość z Vital C (ref. No 0552)
Regeneracja Skóry – maksyma sprężystości (ref. No 0553)
Kawiorowa regeneracja – (ref.0556)